AKADEMİ

+-Gaggenau Amfi

d.ream Akademi kurumsal eğitimleri yanı sıra, sektördeki farklı kurumların da ihtiyaçlarına yönelik olarak kullanıma sunulan ‘Gaggenau Amfi’, seminerler, toplantılar, paneller, TV programları, fotoğraf çekimleri, ürün lansmanları, şef demoları, basın-blogger buluşmaları gibi çeşitli etkinlikler için son derece şık ve konforlu dizaynı ile birlikte benzersiz deneyimlere imkan sağlamaktadır.

140 m2 lik alanda, 110 kişilik oturma kapasitesi ve canlı yayınlara olanak sağlayabilecek üst düzey teknolojik alt yapısı ile birlikte, rakipsiz tasarımlarla hazırlanan çok özel bir mutfak donanımına sahip olan ‘Gaggenau Amfi’,  Türkiye’nin en ayrıcalıklı etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. 

Mutfak Donanımı
Gaggenau BMP 250 Mikrodalga
Gaggenau BOP 240 Ankastre Fırın
Gaggenau BSP 250 Ankastre Buharlı Fırın
Gaggenau RC 200 300 Tezgâhaltı Soğutucu
Gaggenau VI424 İndüksiyonlu Ocak
Gaggenau VL414 Tezgâh Aspiratörü
Gaggenau VP414 Teppanyaki
Gaggenau VR414 Elektrikli Barbekü
Gaggenau WSP222 Isıtma Çekmecesi

+-Profesyonel Eğitim Mutfakları

Toplamda 200 m2 alana kurulu, 16 kişi kapasiteli ‘Profesyonel Aşçılık’ ve 12 kişi kapasiteli ‘Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik’ eğitim mutfaklarımız son teknoloji endüstriyel ekipmanlarla birlikte tam donanımlı olarak dizayn edilmiştir. d.ream Akademi kurumsal iç eğitim programları kapsamında, temel ve ileri seviye eğitimlerin yürütüldüğü mutfaklar, aynı zamanda, danışmanlık ve kiralama hizmetlerimiz dahilinde, başta yiyecek-içecek sektörü olmak üzere pek çok farklı sektörden kuruluşun ihtiyacına yönelik olarak kullanıma sunulmaktadır.

+-Amatör Eğitim Mutfağı

Bosch’un katkılarıyla hazırlanan amatör eğitim mutfağımız, 24 kişi kapasitesi ve 1 şef istasyonu ile birlikte her ay birbirinden farklı eğitimlerle mutfak meraklılarını ağırlamaktadır. Kurumsal etkinlikler kapsamında, özel kutlamalar, davetler,  yemek pişirme aktiviteleri, özel video ve fotoğraf çekimleri için de kiralanabilen mutfakta, Bosch markalı son model ankastre mutfak ekipmanları yanı sıra, elektrikli tüm küçük ev aletleri katılımcıların kullanımına sunulmaktadır. Kurulu ses ve kamera sistemi ile birlikte şef istasyonundaki çalışmaları ekranlardan izleme olanağı sağlayan teknik altyapısı, mutfak içerisinde yer alan masa ve oturma düzeni ve şık tasarımı ile katılımcılar için oldukça keyifli deneyimler yaşatılmaktadır.

+-Teori Sınıfları

Kablosuz internet, projeksiyon, akıllı tahta ve ses sistemi gibi tüm teknik donanımları mevcut olan teorik eğitim sınıflarımız, konforlu iç dizaynları, göz yormayan ışık sistemi ve yüksek tavanları ile son derece rahat bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Farklı düzenlemelerle birlikte 40 ve 20 kişilik maksimum kapasiteye erişebilen sınıflarda, eğitimler, toplantılar ve sunumlar gibi kurumların ihtiyacına yönelik pek çok farklı aktiviteye olanak sunulabilmektedir.

+-Bar & Miksoloji ve Barista Sınıfı

Bar ve Miksoloji eğitimleri için gerekli tüm hazırlık ve sunum ürünleri yanı sıra, profesyonel barista ve üçüncü dalga kahve ekipmanları ile donatılmış sınıfımızda aynı anda 10 kişi eğitim alabilmektedir. Profesyonel mesleki eğitimler yanı sıra, amatörlere yönelik olarak alkollü- alkolsüz içecek hazırlama eğitimlerinin düzenlendiği sınıfımız, kurumsal firmaların etkinlikleri kapsamında da kiralanabilmektedir.

+-Kütüphane

Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen nadide eserlerin, süreli yayınların, mutfak ve yiyecek-içecek dünyasına dair farklı çalışmaların yer aldığı kütüphanemiz, hem kurumsal eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin, hem de d.ream Akademi konuklarının faydalanması için hazırlanmıştır.

Lezzet Reçeteleri

Evinizde keyifle hazırlayabileceğiniz lezzetli ve pratik tarifler...